Türkçe English

 

Pamukkale Otomasyon şirketi 2009 yılında bakır ve kablo sektörüne elektrik ve otomasyon konularında anahtar teslim çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.


2011 yılından itibaren de bakır ve kablo sektörünün yanında, çelik ve alüminyum sektörüne de hizmet veren firmamız, bu sektörlere ait makinaların da imalatını yapmaktadır.


Pamukkale Otomasyon, başlıca uzmanlaştığı kablo, bakır, alüminyum, çelik sektörleri dışında endüstriyel otomasyonun her alanına hizmet sunmaktadır.


Makine, elektrik, otomasyon faaliyetleri sırasında firmamız mühendislik birikim ve deneyimini teknoloji ile en iyi şekilde birleştirerek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi başarmıştır. 





   

 

Pamukkale Otomasyon,  metal sektörüne yönelik tüm proseslerde müşterilerine çözüm sunmaktadır. AC motor, DC motor, servo ve motion uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Haddehane, tel çekme, paketleme, depolama, veri izleme gibi proses otomasyonlarını başarıyla uygulamıştır.

Devamı...

Firmamız , kablo sektörüne yönelik ekstruder hatları, büküm makinaları, tel çekme makinaları imalatlarını gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerinin ihtiyacına göre 2. el makine tedarik edip, revizyonları gerçekleştirmektedir. Bakır sektörüne yönelikkaba tel çekme ve çok telli tel çekme makinalarını...

Devamı...

AC motor hız kontrol cihazları, DC motor hız kontrol cihazları, servo motorlar, servo motor sürücüleri, HMI, PLC gibi ürünlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Parker SSD ürün grubunda Distributor olan firmamız, Vipa ve Yaskawa ürün gruplarında da bölge bayiliği yapmaktadır.

Devamı....

Copyright © 2014 Pamukkale Otomasyon. All Rights Reserved